Вперше в м.Ужгород – Місце для поцілунків

Що може змусити серце перекачувати щохвилини на один літр крові більше звичайного? Привести в рух 28 м’язів тіла одночасно й миттєво підвищити артеріальний тиск? Спровокувати викид адреналіну, а також спалити дюжину калорій? Ранкова пробіжка, здача іспиту, побілка стель? Не вгадали: поцілунок!

Команда професіоналів Студія свят Gentlemen цього року для ужгородців та гостей міста вирішила подарувати — лавицю кохання. Для її встановлення обрали чудову дату — 14 лютого в День усіх закоханих! Встановили “лавицю кохання” біля чарівного будиночку на Православній набережній (Студія свят Gentlemen), прямісько напроти обласної філармонії.

До речі, раніше на цьому місці вже встановили мініпам’ятник найромантичнішій парі Закарпаття — Міклошу Берчені та Крістіні Чакі.

Кожен по-різному уявляє кохання, але усі мають свої «пам’ятні місця», коли вперше полюбили, поцілувалися, освідчилися. І кожне з таких місць обов’язково має бути оповите легендами про безмежну любов. Так здається та місцина ще більш магічною та таємничою.

Хочемо висловити подяку, за допомогу в реалізації проекту:
– Ковальський двір “Гефест” (монтаж та ковка)

– Денис Кротков (найкращий фотооператор у світі)​

2018-02-14T13:14:04+00:00 Лютий 14, 2018|